Ujawniamy sędziów!

Przygotowania Migawkowe trwają w najlepsze. Uchylamy dzisiaj rąbka tajemnicy i przedstawiamy Wam naszych tegorocznych sędziów! Jak już wcześniej wspomnieliśmy, postanowiliśmy wprowadzić zmianę dodając do składu sędziowskiego jeszcze jedną osobą, tak aby razem było 4 osobowe grono. Jednocześnie chcemy, aby stworzona przez nas grupa sędziowska podzieliła się w pary, co umożliwiło by nam przyspieszenie oceny poszczególnych kategorii. Tak więc w tym roku będziemy testować dwie grupy sędziowskie po 2 osoby.

Chcieliśmy także, aby skład sędziowski różnił się od poprzedniego roku (z jednym wyjątkiem). Przedstawiamy Wam tegorocznych Migawkowych sędziów!

Prosiliśmy także, aby każdy z sędziów opisał siebie w kilku zdaniach i jeżeli jesteście ciekawi to zapraszamy do osobnej strony poświęconej krótkiej biografii każdej z osób. Jeżeli nie kojarzycie poszczególnych osób to znajdziecie tam odnośniki do mediów społecznościowych.

Sędziowie Migawkowi ’24

Mam nadzieję, że tak jak my jesteście podekscytowani takim doborem składu sędziowskiego. Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i razem z nami tworzenie naszej Migawki ’24.

Do usłyszenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *