Zmiana regulaminu – Rejestracja bez obowiązku obecności

Otrzymaliśmy od Was dużo zapytań o możliwość wzięcia udziału w konkursie bez obowiązku osobistego pojawienia się na miejscu eventu. Z początku założyliśmy iż takiej opcji nie będzie i dopuszczaliśmy uczestników, którzy osobiście pojawią się na Migawce, wykluczając jednoczenie osoby nieobecne. Jednakże po wewnętrznej dyskusji postanowiliśmy umożliwić Wam opcję startu w konkursie bez jednoczesnego osobistego pojawienia się na wydarzeniu. Ale! Jest kilka obostrzeń, które w zamian ustalamy:
 
– Prace muszą być dostarczone oraz zgłoszenie musi być odebrane przez osobę trzecią. Przy opłaceniu wpisowego należy poinformować, za kogo wystawiane będą prace. Następnie osoba trzecia zobowiązana jest do oklejenia identyfikatorami danych prac oraz umiejscowienie ich na wystawie. Po ocenie sędziowskiej osoba trzecia zabiera z powrotem prezentowane modele (oczywiście podczas okna w harmonogramie na zabranie modeli).
 
– Dodatkowym punktem jaki wprowadzamy jest zasada, że uczestnik, który nie pojawi się osobiście na wydarzeniu, jednocześnie nie otrzymuje upominku dla uczestników, które przewidziane są dla biorących udział zawodników.

Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie usatysfakcjonuje osoby, które nie będą mogły pojawić się osobiście, a jednocześnie chcą wziąć udział w konkursie. Mimo wszystko ogromnie zachęcamy do pojawienia się osobiście 🙂
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *